Butelki szklane

Wyświetlanie 1–24 z 110 wyników

Butelki szklane

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju butelki szklane i opakowania szklane – takie jak butelki szklane na nalewki, butelki szklane na wino, czy butelki szklane na sok.

Nalewanie do szklanej butelki piwa, wina, destylatu czy wódki to coś więcej niż tylko sposób przechowywania napojów. Napój w butelce szklanej może pokazać nowe i ciekawe właściwości, a po otwarciu korka zaskoczy bogatym smakiem i aromatem. Szklane butelki pełnią również ważną funkcję estetyczną.

Przygotowane przez Ciebie napoje będą wyglądały lepiej w starannie dobranych szklanych butelkach. To będzie prawdziwa uczta wizualna, zanim z radością podrażni kubki smakowe osoby.

Szklane butelki w różnych kształtach i kolorach

W tej kategorii znajdziesz butelki o różnych kształtach, kolorach i rodzajach nakrętek. Nasz sklep zapewnia szeroką gamę produktów dla każdego domowego miłośnika alkoholi. Znajdziesz u nas butelki szklane o różnej pojemności, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Butelki dekoracyjne szklane na wino, płynne przyprawy i domowe soki

Szklana butelka, zwłaszcza jeśli ma oryginalny kształt i ciekawe zamknięcie, zawsze wygląda świetnie. Ze względu na swoją wagę i ryzyko stłuczenia może nie nadawać się w podróży, ale z pewnością doskonale sprawdzi się w kuchni, jako ozdobny pojemnik do przechowywania różnych płynów: napojów, oleju czy octu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo butelki szklane o różnych pojemnościach, kształtach i zastosowaniach – skutecznie zamykane korkami lub stylowymi klipsami. Takie detale przyciągają uwagę i dodają szklanej butelce dekoracyjnego charakteru.

Szklane butelki na domowe przetwory

Jeśli jesteś amatorem domowych przetworów, na pewno przyda Ci się „normalna”, gładka butelka, w której zamkniesz aromat domowych produktów (soku, wina czy nalewki). W naszym asortymencie znajdziecie Państwo butelki szklane o pojemności 750 ml odpowiednie na soki, klasyczne butelki do wina: bezbarwne lub zielone, flakony 200 ml lub 100 ml.

Szklane butelki na wino z charakterem

Szklane butelki kojarzą się z klasyką, ale w nowoczesnych odsłonach doskonale łączą swoje funkcje z uroczym wyglądem. Doskonale nadają się do zastosowania jako karafka dekoracyjna. Szukasz butelek dekoracyjnych? Sprawdź butelki zdobione na alkohol które znajdują się w naszym sklepie.