Bimberek logo

Butelki zdobione

  BUTELKI ZDOBIONE


  Wyjątkowe butelki zdobione etykietą oraz złotym lub srebrnym sznurkiem zakończonym ozdobnym lakiem. Butelki przygotowywane ręcznie z dbałością o najmniejsze szczegóły.

  W naszym sklepie, znajdziesz butelki zdobione na każdy alkohol. Cytrynówka, aroniówka, dębówka czy duch puszczy – znajdziesz butelki na każdy trunek.

  Ozdobne butelki na wino, bimber czy nalewki stanowią nie tylko opakowanie na trunki, ale i wyjątkowy element dekoracyjny każdego barku, kuchni czy spiżarki. Nasze ozdobne butelki doskonale sprawdzają się również podczas wszelkiego rodzaju spotkań i imprez okolicznościowych jak wesela, urodziny, bankiety czy jubileusze.

  Butelki ozdobne na każdą okazję!

  Zdobione butelki pozwalają nie tylko ozdobić, ale i oznaczyć Twoje domowe wyroby. Przez to nikt nie pomyli zawartości butelek. Znajdziesz tu zarówno butelki uniwersalne na domowe nalewki, czy domowe wino czy eliksir antywirusowy, ale również bardziej szczegółowe na cytrynówkę, truskawkówkę, jabłkówkę, żubrówkę, malinówkę, ananasówkę, wiśniówkę, śliwowicę  i wiele, wiele innych rodzajów domowych nalewek i innych trunków.

  Gwarantujemy, że wyjątkowa etykieta, złoty lub srebrny sznurek zakończony lakiem – pieczątką spowodują, nikt nie przedzie obok Twoich trunków obojętnie!

  W naszym sklepie, znajdziesz butelki ozdobne w wielu kształtach i rodzajach. W tym między innymi butelki monopolowe, Fala, Klasyk i inne. Wybierz te, które najbardziej odpowiadają Twoim wymaganiom!

   

   

  Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Podaj swój adres e-mail poniżej, żeby być na bieżąco.