Bimberek logo

Kapturki termokurczliwe

Kapturki termokurczliwe na butelki – Jak je założyć?


Kapturki termokurczliwe kilka sposobów na ich założenie:

  • Najwygodniejszym oraz najprostszym jest użycie termo-obtapiarki. W ciągu 1-2 sekund idealnie obkurcza się kapturek na butelce.
  • Kolejnym sposobem jest użycie uchwytu do podtrzymania kapturka termokurczliwego. Wystarczy zanurzyć na 3 sekundy w gotującej się wodzie.
  • Zakorkowaną butelkę z nałożonym kapturkiem stawiamy w zlewie i polewamy gorącą wodą z czajnika dociskając kapturek od góry.
  • Dla osób zręcznych przydaje się użycie opalarki.

Korek zamyka się szczelnie i ozdabia butelkę. W obu funkcjach będzie doskonale wspierany przez kapturek termokurczliwy. Kapturek jest na tyle duży, że ​​można go umieścić na korku i zanurzyć w gorącej wodzie. Materiał ten natychmiast przywiera do butelki, dzięki czemu jest szczelniej zamykany. Kapturki termokurczliwe to także sposób na dodanie butelce dodatkowego uroku.

Kapturki termokurczliwe na butelki

Nasze kapturki termokurczliwe to: przezroczyste, zielone, czerwone, złote, czarne i niebieskie kapsle termokurczliwe. Na przykład różne kolory mogą być używane do oznaczania poszczególnych partii tego samego napoju, smaku, roku, miejsca przeznaczenia itp. W większości przypadków do butelek wina stosuje się termokurczliwe kapturki (po zakorkowaniu butelki nakrętka stanowi dodatkową ochronę i dekorację). Można je również stosować w innych napojach (takich jak domowe nalewki) i przetworach (takich jak soki owocowe). W naszej ofercie znajdziesz również korki do butelek na alkohol

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Podaj swój adres e-mail poniżej, żeby być na bieżąco.