Bimberek logo

Słoiki na przyprawy

  SZKLANE SŁOIKI NA PRZYPRAWY


  Masz dosyć rozsypanych przypraw, przechowywanych w papierowych torebeczkach, lub co gorsze, w plastikowych workach? Twoje zioła nie pachną i nie dodają smaku przyprawom? Chcesz zatrzymać świeżość i aromat przypraw na dłużej? Zadbaj o ich odpowiednie przechowywanie! Szklane słoiki na przyprawy, to idealny sposób na ich przechowywanie! Będą nie tylko pięknie wyglądać, ale pozwolą na utrzymanie świeżości i aromatu na batrdzo długo!

  Dlaczego szkło jest idealne do przechowywania przypraw i ziół?

  Przede wszystkim szkło nie pochłania zapachów i nie pozwala im się ulatniać. Dzięki doskonałej szczelności, Twoje produkty nie stracą żadnych cennych wartości! Dodatkowo dzięki przeźroczystym ściankom, z łatwością możesz przyprawy od siebie odróżnić.

  Sprawdź pełną ofertę szklanych słoików na przyprawy!

  Dzięki szczelnym słoikom zniknie problem związany z ciągłym rozsypywaniem i ulatnianiem się aromatu przypraw. Szkło to idealny materiał do przechowywania wszelkich materiałów sypkich. Wieczko z załączoną uszczelką zapewnia szczelność zamknięcia i utrzymanie aromatu na bardzo długi czas. Dodatkowo szkło nie pochłania zapachów, przez co słoiczki mogą być używane wielokrotnie.

  Słoiki na przyprawy – wybierz cały zestaw!

  W naszej ofercie znajdziesz również całe zestawy słoików do przechowywania przypraw o różnej pojemności. Dzięki temu, Twoje przyprawy i inne produkty w kuchni nie tylko zachowają świeżość, ale również stanowić będą wyjątkowy element dekoracji w Twojej kuchni! Możesz znaleźć słoiki doskonałe do przechowywania np. makaronu, ryżu, mąki, cukru, kawy, hertbaty, a nawet cukierków i ciasteczek!

  Na naszej stronie, znajdziesz również dedykowane samoprzylepne etykiety na szkło!

  Chcesz kupić słoiki na przyprawy w ilościach hurtowych? Nie ma problemu! Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę! Sprawdź również zakrętki do słoików.

  Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Podaj swój adres e-mail poniżej, żeby być na bieżąco.