Butelki na soki

Wyświetlanie 1–24 z 37 wyników

BUTELKI NA SOKI


Butelki na sok – domowe przetwory i soki to prawdziwy rarytas! W szczególności dla osób ceniących sobie zdrowe odżywianie. Osoby, które  chcą wiedzieć co jedzą i przy tym chcą mieć pewność jakości i składu swojej żywności, decydują się na tworzenie własnych, domowych soków.

Dzięki szklanym butelkom na soki, które sa dostępne w naszym sklepie, Domowe soki i syropy, będą przygotowane nie tylko w wysokiej jakości, bezpiecznym, ale i estetycznym opakowaniu.

Butelki na soki – na co zwrócić uwagę?

Wybór odpowiednich butelek, to bardzo istotna sprawa! Ważne jest, aby dbać nie tylko o estetykę, ale i o jakość  szkła. Jeśli chcesz mieć pewność, że przetwory przetrwają do zimy, zadbaj o odpowiednie butelki! Szkło musi być nie tylko grube, ale i odporne na temperaturę – w końcu wlewamy do nich gorące napoje! Równie ważną sprawą, jest dobór odpowiednich zakrętek. Te, muszą być dokładnie dopasowane i koniecznie nowe! Używane zakrętki nigdy nie spełniają swoje funkcji!

Butelki na sok – różna pojemność

To co wyróżnia nasze szklane butelki na sok to wytrzymałe szkło oraz wyjątkowy design, który pozwoli podkreślić walory estetyczne domowego soku. Dopasowane zakrętki, zapewniają szczelność, przez co możesz mieć pewność, że Twoje wyroby zachowają świeżość

W naszej ofercie, znajdziesz szklane butelki na soki o dowolnej pojemności. W tym butelki na soki 300ml, butelki Kubuś 330ml, ale również butelki na soki o pojemności 750ml, lub butelki 1l. Dzięki temu, pojemność butelki na soki możesz dobrać do swoich preferencji i potrzeb.

W naszym sklepie, znajdziesz również zestawy butelek, dzięki którym możesz zaoszczędzić na zakupach w cenach hurtowych. W tym np. zestaw: Butelka Kubuś 330ml 50sztuk, butelka SOCZEK 330ml 100 sztuk, czy butelka Kubuś 750ml w zestawie 40 sztuk.

Butelki na soki możesz również kupić w ilościach i cenach hurtowych! Sprawdź zakladkę Palety – HURT!

Zapraszamy do zapoznania się już teraz z pełną ofertą na szklane butelki na soki. Znajdziesz u nas najwyższej jakości butelki o dowolnej pojemności!