Bimberek logo

Butelki na soki

Worki na sok Bag in Box 5L zestaw 100 sztuk
%
Butelka Kubus 500ml Bimberek hurtownia butlek
Chwilowy brak produku
Butelka na sok kubus 500ml Bimberek
Chwilowy brak produku

  BUTELKI NA SOKI


  Butelki na sok – domowe przetwory i soki to prawdziwy rarytas! W szczególności dla osób ceniących sobie zdrowe odżywianie. Osoby, które  chcą wiedzieć co jedzą i przy tym chcą mieć pewność jakości i składu swojej żywności, decydują się na tworzenie własnych, domowych soków.

  Dzięki szklanym butelkom na soki, które sa dostępne w naszym sklepie, Domowe soki i syropy, będą przygotowane nie tylko w wysokiej jakości, bezpiecznym, ale i estetycznym opakowaniu.

  Butelki na soki – na co zwrócić uwagę?

  Wybór odpowiednich butelek, to bardzo istotna sprawa! Ważne jest, aby dbać nie tylko o estetykę, ale i o jakość  szkła. Jeśli chcesz mieć pewność, że przetwory przetrwają do zimy, zadbaj o odpowiednie butelki! Szkło musi być nie tylko grube, ale i odporne na temperaturę – w końcu wlewamy do nich gorące napoje! Równie ważną sprawą, jest dobór odpowiednich zakrętek. Te, muszą być dokładnie dopasowane i koniecznie nowe! Używane zakrętki nigdy nie spełniają swoje funkcji!

  Butelki na sok – różna pojemność

  To co wyróżnia nasze szklane butelki na sok to wytrzymałe szkło oraz wyjątkowy design, który pozwoli podkreślić walory estetyczne domowego soku. Dopasowane zakrętki, zapewniają szczelność, przez co możesz mieć pewność, że Twoje wyroby zachowają świeżość

  W naszej ofercie, znajdziesz szklane butelki na soki o dowolnej pojemności. W tym butelki na soki 300ml, butelki Kubuś 330ml, ale również butelki na soki o pojemności 750ml, lub butelki 1l. Dzięki temu, pojemność butelki na soki możesz dobrać do swoich preferencji i potrzeb.

  W naszym sklepie, znajdziesz również zestawy butelek, dzięki którym możesz zaoszczędzić na zakupach w cenach hurtowych.

  Butelki na soki możesz również kupić w ilościach i cenach hurtowych! Sprawdź zakladkę Palety – HURT!

  Zapraszamy do zapoznania się już teraz z pełną ofertą na szklane butelki na soki. Znajdziesz u nas najwyższej jakości butelki o dowolnej pojemności!

  Pamiętaj! Butelki szklane na sok nadają się do wielokrotnego użytku wyłącznie pod warunkiem wymiany wieczka na nowe, odpowiednio dopasowane do średnicy otworu w butelce. Tylko wtedy zyskujesz pewność, że Twoje soki utrzymają świeżość na długo. Szklane butelki na sok nadają się do dezynfekcji i wyparzaniam, przez co swobodnie możesz wykorzystać je ponownie.

  Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Podaj swój adres e-mail poniżej, żeby być na bieżąco.