Butelki szklane

Wyświetlanie 1–24 z 362 wyników

 • Butelki na bimber

  Butelki na bimber (150)

 • Butelki na likiery

  Butelki na likiery (123)

 • Butelki na nalewki

  Butelki na nalewki (260)

 • Butelki na whisky, brandy, koniak

  Butelki na whisky, brandy, koniak (92)

 • Butelki na wódkę

  Butelki na wódkę (186)

 • Butelki z nadrukiem

  Butelki z nadrukiem (6)

 • BUTELKI SZKLANE NA SOK, WINO, PIWO, NALEWKĘ, BIMBER


  Butelki szklane doskonałej jakości o grubych ściankach, stworzone z mocnego i grubego szkła. Znajdziesz u nas między innymi butelki na soki z możliwością pasteryzacji, butelki na wino, bimber, nalewkę, butelki na piwo i wódkę.

  Szeroki wybór szklanych butelek na alkohol oraz na domowe soki, wodę czy nawet mleko o każdej pojemności. Do każdej butelki oferujemy dedykowane zakrętki nie przekręcające się i zapewniające całkowitą szczelność aby zachować świeżość produktów na dłużej.

  Butelki szklane na soki

  Butelka JUICE na sok

  W naszej ofercie, znajdziesz niezwykle szeroki wybór butelek na soki. Doskonale nadają się do wyparzania i wytwarzania przetworów przy pomocy pasteryzacji, ze względu na wysoką odporność szkła na wysokie temperatury. Butelki szklane na soki znajdziesz w wielu rozmiarach, kształtach i pojemnościach. Od najmniejszych butelek o pojemności 250ml, do nawet litrowych.

  Butelka na wino

  Butelka na wino
  Butelka WINO

  Butelki na wino dostępne są nie tylko w wielu pojemnościach i kolorach, ale możesz również wybrać sposób zamknięcia i kształt butelki! Znajdziesz w naszym sklepie butelki na wino już od pojemności 100ml, nawet do 1,5l! Wybierz spośród wielu dostępnych wzorów i kolorów, tą idealną butelkę na wino dla siebie!

  Butelki szklane na nalewki

  Butelki szklane na nalewki
  Butelka na nalewkę BRYLANT

  W naszym sklepie znajdziesz również buteleczki szklane na nalewki o dowolnym kształcie i pojemności. Między innymi buteleczki na nalewki 100ml, 250ml, 500ml, 0,7l, 1l a nawet 1,75l – galon! Dzięki temu, możesz dobrać kształt i pojemność butelki na nalewki do swoich potrzeb.

  butelka na bimber
  Butelka na bimber, wódkę, wino – Galon ll

  Butelki na bimber, wódkę i tradycyjny alkohol

  Niezależnie, czy chcesz podać bimber, wódkę lub inny tradycyjny domowy alkohol w standardowych butelkach typu monopol, czy w butelkach ozdobnych – znajdziesz je u nas! Nasze butelki na bimber charakteryzuje niezwykle wysoka jakość szkła, przez co nie tłuką się przy produkcji i przechowywaniu alkoholu. Dodatkowo w naszym sklepie znajdziesz zakrętki do butelek które zapewnią całkowitą szczelność. Dzięki temu nie musisz się już martwić o swoje wyroby. Butelki na bimber lub wódkę, dostępne są w wielu barwach, kształtach, rozmiarach i pojemnościach. Przez to możesz wybrać butelkę idealną, na miarę swoich potrzeb.

  W naszej ofercie, znajdziesz również etykiety na bimber, dzięki którym nie tylko oznaczysz, ale też nadasz charakteru swoim domowym wyrobom alkoholowym.

  Oferujemy sprzedaż zarówno detaliczną, jak i hurtową naszych butelek.

  Butelki na alkohol – nie tylko design, ale też jakość!

  Pamiętaj, że wybierając butelki na alkohol, nie liczy się tylko jej wygląd. Zwróć uwagę na jakość! Butelki muszą być przystosowane do kontaktu z żywnością i napojami alkoholowymi. W naszym sklepie mamy tylko takie, które są do tego przystosowane. Do tego warto zwrócić uwagę na grubość szkła i gwint, aby bez problemu dopasować zakrętkę. W naszej ofercie, znajdziesz dopasowane zakrętki do każdej buteleczki i butelki na alkohol!

  Chcesz kupić większą ilość szklanych butelek? Zapraszamy do zakładki Palety HURT, tam znajdziesz kontakt do naszego działu sprzedaży. Skontaktuj się, a w odpowiedzi otrzymasz indywidualną ofertę butelek w cenie hurtowej.

  Butelki – sklep internetowy bimberek.pl

  Jeśli zastanawiasz się, czy Twoje butelki zamówione przez internet dotrą do Ciebie w całości – opdowiadamy! Gwarantujemy bezpieczną wysyłkę szkła kurierem lub za pośrednictwem paczkomatu. Przykladamy najwyższą wagę do bezpiecznego pakowania paczek. W razie jakichkolwiek uszkodzeń w trakcie transportu, zwracamy koszta lub ekspresowo dosyłamy uszkodzone butelki i inne produkty. Nie musisz się więc martwić o swoje zamówienie! Butelki które oferujemy, wykonane są z najwyższej jakości szkła, przez co są odporne na szkodzenia, zarysowania i wysokie temperatury. Prawidłowe zabezpieczenie na czas wysyłki, zapewna bezpieczny transport. W naszym sklepie kupisz również szklane butelki w ilościach i cenach hurtowych! Sprawdź zakładkę Palety – HURT. Gwarantujemy, że każda buteleczka na alkohol zabezpieczy Twoje wyroby i nada im wyjątkowego charakteru.