Hurtownia słoików i butelek - palety

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

BUTELKI I SŁOIKI HURT – PALETY I PÓŁPALETY


Słoiki hurt – wyjątkowa oferta hurtowej sprzedaży szklanych słoików! Stworzona z myślą o klientach hurtowych. W naszym sklepie zakupić można między innymi półpalety lub całe palety słoików na przetwory, słoiczków na przyprawy, słoi wielofunkcyjnych i wielu innych szklanych słoików w cenach hurtowych.  Dzięki hurtowym zakupom szkła, zyskujesz nie tylko gwarancję najniższej ceny, ale i bezpieczną wysyłkę!

Hurtowa sprzedaż słoików – palety

Dla tych, którzy chcą zaoszczędzić podczas zakupu szkła, przygotowaliśmy możliwość zakupów hurtowych. Dzięki temu nie tylko oszczędzisz pieniądze, ale i zapewnisz sobie bezpieczną wysyłkę!

Ofertę hurtową kierujemy do osób, potrzebujących szkła do dalszej odsprzedaży lub produkcji wyrobów. Jednak to nie wszystko! Kierujemy ją również do osób prywatnych, produkujących domowe wyroby w dużych ilościach. Gwarantujemy bezpieczną i szybką dostawę w połączeniu z najniższymi cenami hurtowymi!

Słoiczki na przyprawy – hurt

Oferujemy również hurtową sprzedaż słoiczków na przyprawy, dzięki czemu zyskasz nie tylko czas, pieniądze ale i pewność bezpiecznej dostawy!

Butelki hurt – palety i półpalety

W naszym sklepie, znajdziesz również oferty dotyczące sprzedaży szklanych butelek w ilościach hurtowych. Butelki wysyłamy za pomocą palet lub półpalet w zależności od zamówienia. Oferujemy zarówno sprzedaż hurtową butelek na alkohol, jak np. butelki na wino, bimber, wódkę, butelki na nalewki, piwo czy likiery, ale również butelki na soki w cenach hurtowych. Oferujemy wszelkiego rodzaju butelki szklane w hurtowych ilościach w najlepszych cenach na rynku!

Damy, balony, karafki, destylatory – HURT

Oferujemy również hurtową sprzedaż wszelkich akcesoriów do produkcji alkoholu, jak np. damy, balony, gąsiory, dymiona, alkoholomierze, drożdże gorzelnicze, destylatory i wszelkie inne dodatki! W celu otrzymania indywidualnej oferty, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Szkło – hurtowe zamówienia

W naszym sklepie znajdziesz dostępne zestawy szkła w ilościach i cenach hurtowych wysyłane za pomocą półpalet lub palet. Jeśli jednak chcesz złożyć indywidualne zamówienie hurtowe, zapraszamy do kontaktu a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Jesteśmy w stanie zaoferać słoiki w takich cenach, jak hurtownia!

Uwaga! Kod rabatowy “Start5” nie obowiązuje na oferty paletowe z darmową dostawą!