Bimberek logo

Słoiki

Słoiki na przetwory

Słoiki  na przetwory – Niezwykle istotny element naszej oferty! Dlatego przykładamy ogromną wagę nie tylko do ciągłego poszerzania asortymentu, ale również do najwyższej jakości wszystkich oferowanych przez nas produktów!

Szklany słoik, to niezbędny element dobrze wyposażonej kuchni czy też spiżarni. Te szklane opakowania pozwalają skutecznie zabezpieczyć produkty spożywcze i przetwory w trakcie przechowywania.

Szklane słoiki – ogromny wybór rozmiarów i pojemności

W naszej stałej ofercie znajdują się słoiki o przeróżnej budowie i kolorystyce p różnorakiej pojemności od 40 ml ml do nawet 900 ml. Znakomicie sprawdzą się jako sposób przechowywania własnoręcznie przygotowywanych przetworów, dżemów, konfitur, kiszonek, soków oraz nalewek.

Słoje doskonale nadają soę do pasteryzacji, ze względu na dużą odporność na wysoką temperaturę. Szkło nie pochłania zapachów i nie odbarwia się, przez co z powodzeniem może być wykorzystywane wielokrotnie pod warunkiem wymioany wieczka.

Ofertujemy zarówno sprzedaż hurtową słoików, jak i detaliczną. Zapraszamy do zapoznania się z zakładką palety – HURT!

Chcesz kupić hurtowe ilości słoików? Serdecznie zapraszamy do kontaktu, a przygotujemy dla Ciebie specjalną propozycję!

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Podaj swój adres e-mail poniżej, żeby być na bieżąco.