Bimberek logo

Zestawy butelek

  ZESTAWY BUTELEK – HURTOWNIA BUTELEK SZKLANYCH


  Zestawy butelek jakie znajdziesz w naszym sklepie, to oferta skierowana zarówno do osób indywidualnych planujących produkcję domowych soków czy alkoholi, ale również do firm i instytucji szukających hurtowni butelek w najniższych cenach.

  W naszym sklepie znajdziesz wyjątkowe szklane butelki dostosowane do każdych potrzeb. Znajdziesz tu oferty zestawów już od 20 sztuk na domowe potrzeby. Jeśli natomiast potrzebujesz hurtowych ilości, możesz zdecydować się na zakup palet lub półpalet. Jeśli natomiast żadna z ofert nie sprosta Twoim wymaganiom, serdecznie zapraszamy do kontaktu indywidualnego. Chętnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję hurtową.

  Hurtownia szklanych butelek

  W naszym sklepie bimberek.pl znajdziesz zarówno butelki przeznaczone do produkcji soków i innych przetworów o dowolnej pojemności, jak i butelki przeznaczone do produkcji alkoholi. Wszystkie butelki dopuszczone zostały do kontaktu z żywnością i produktami zawierającymi wysokoprocentowy alkohol. Możesz więc być spokojny o jakość swoich produktów. W każdej z ofert możesz również zdecydować czy chcesz zamówić zestaw butelek wraz z dedykowanymi zakrętkami, czy też bez. Możesz również zdecydować o sposobie zamknięcia butelek w zależności od swoich preferencji – za pomocą zakrętki lub też korka.

  Zestawy butelek na soki

  Wśród butelek przeznaczonych na soki, syropy i inne płynne przetwory znajdziesz zarówno małe butelki o pojemności od 250ml, do nawet 1l. Do każdej z nich, możesz dobrać dedykowaną, szczelną zakrętkę w kilku kolorach, która daje możliwość doskonałego zabezpieczenia przetworów na długie lata. Oferujemy zarówno tradycyjne buteleczki na soki typu KUBUŚ, jak i bardziej ozdobne, np. wytłoczonym z motywem liści. Wszystko zależy od Twoich preferencji.

  Zestawy butelek na alkohol

  W naszym sklepie oferujemy również butelki na alkohole wykonane z najwyższej jakości szkła. Znajdziesz tu zarówno butelki na bimber, wódkę czy inny wysokoprocentowy alkohol, ale również na piwo, likiery, whisky, brandy, czy nalewki. Oferujemy zarówno tradycyjne butelki monopolowe o dowolnej pojemności, jak i bardziej ozdobne butelki doskonale sprawdzające się na “kolorowe” alkohole.

  Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Podaj swój adres e-mail poniżej, żeby być na bieżąco.