Zestawy słoików

Wyświetlanie 1–24 z 33 wyników

ZESTAWY SŁOIKÓW – HURTOWNIA SŁOIKÓW SZKLANYCH


W naszym sklepie znajdziesz zestawy słoików na każde potrzeby! Niezależnie, czy szykujesz domowe przetwory dla siebie i swojej rodziny, czy planujesz tworzyć zapasy na cały rok, decydując się na zakup zestawu słoików, z pewnością uda Ci się zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas.

W naszej ofercie znajdziesz zestawy słoików dostosowane na każde potrzeby. Zestawy już od 50 sztuk, w najniższej cenie. Możesz zdecydować czy chcesz zamówić słoiki wraz z zakrętkami, czy bez.

Nasze produkty to nie tylko najbardziej popularne słoiki na przetwory, ale także wszelkiego rodzaju słoiki ozdobne, które doskonale sprawdzą się do przechowywania np. przypraw, ziół, miodu i wielu innych produktów. Wszystkie słoiki jakie znajdziesz w naszym sklepie zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością. Dzięki temu możesz być spokojny o jakość Twoich wyrobów.

Zestawy słoików w zależności od ilości na jaką się zdecydujesz, wysyłane są za pomocą paczkomatów, kurierem lub za pomocą palet i półpalet.

Bimberek.pl – hurtownia słoików

Bimberek.pl to hurtownia słoików. Dzięki czemu znajdziesz tu słoje w najniższych cenach! Chcąc zamówić większą ilość, serdecznie zapraszamy do zakładki Palety. Jeśli i tam nie znajdziesz oferty odpowiadającej Twoim potrzebom, zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnej oferty hurtowej!

Zestawy słoików na każde potrzeby!

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko tradycyjne słoiki na przetwory i słoiki typu WECK. Oferujemy również małe ozdobne słoiczki często wykorzystywane do przechowywania przypraw, ziół i innych produktów. Małe słoiczki przez rękodzielników często wykorzystywane są np. do tworzenia świeczek, ozdób czy domowych kremów. Znajdziesz tu również duże słoje doskonale nadające się do produkcji domowych przetworów i wyrobów alkoholowych jak np. na nalewki.