Bimberek logo

Szynkowary


Szynkowary – twórz własne wędliny i bądź pewien, co jesz!

Szynkowary, to narzędzia służące do produkcji wędlin i mięs w domowych warunkach. Pozwalają na stworzenie własnej, domowej soczystej wędliny, bez dodatku sztucznych dodatków. Dzięki temu, możesz mieć całkowitą pewność tego, co jesz!

Szynkowary – zadbaj o swoją dietę!

Co wspólnego mają ze sobą szynkowary i zdrowa dieta? A kto z nie lubi smacznych, soczystych, idealnie doprawionych wędlin? Nawet, jeśli dba o to, co je! Tylko… gdzie taką znaleźć? Dziś nie możemy być pewni składu żadnej wędliny, kupionej w sklepie lu co gorsza markecie. Jeśli natomiast chcesz zadbać o swoją dietę i dietę swojej rodziny, a przy tym zapewnić sobie najlepszą ucztę dla kubków smakowych, warto zaopatrzyć się właśnie w szynkowar i tworzyć własne, domowe wędliny i mięsa.

Szynkowary – W czym tkwi ich tajemnica?

Szynkowar, jak sama nazwa mówi to urządzenie służące do przygotowywania potraw mięsnych. Dzieje się to, przy wykorzystaniu wysokiego ciśnienia.  Szynkowar, to nie zwykły garnek. Wyposażony zazwyczaj w dedykowaną pokrywę, szczelnie zamykającą samo naczynie. Dzięki temu, temperatura znacząco wzrasta, a gotowanie przebiega aż trzykrotnie szybciej niż przy użyciu standardowych naczyń. Dzięki szczelnemu zamknięciu, para powstała w naczyniu nie znajduje ujścia, przez co potrawy przygotowane są w tempie ekspresowym.

Nasze szynkowary nadają się do każdej kuchni –  elektrycznej, ceramicznej, gazowej, oraz do płyty indukcyjnej. Możesz zdecydować, czy wolisz mały szynkowar na 0,8 kg wsadu, czy jednak duży szynkowar na 3kg lub cały zestaw wędliniarski. Dzięki temu, każdy znajdzie urządzenie doskonałe do swoich potrzeb.

Szynkowar – nie tylko do mięs!

To nadal nie wszystko! Szynkowar to nie naczynie przeznaczone wyłącznie do mięs, ale również do ryb, a nawet warzyw. Szynkowary nie tylko znacząco przyśpieszają czas gotowania, ale powodują, że Twoje potrawy zachowają maksymalnie swoje witaminy i inne składniki odżywcze. Wymierną korzyścią są również niższe rachunki i więcej czasu dla siebie lub rodziny, dzięki skróceniu czasu gotowania.

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Podaj swój adres e-mail poniżej, żeby być na bieżąco.