Balony, damy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

Balony do wina

Balony do wina znane również jako gąsior lub dymion na wino to wykonane ze szkła sodowego zbiorniki na wino. Najczęściej wyposażone są w plastikowe kosze lub też inne elementy mające na celu ułatwienie ich przenoszenia i zabezpieczenie. Wszystkie oferowane przez nas balony i damy posiadają atesty dopuszczające je do kontaktu z żywnością.

Szklane balony do wina – dopasuj litraż do własnych potrzeb

Szklane balony winiarskie  nie mają wpływu na smak, zapach czy barwę tworzonego alkoholu. Za to pozwalają na bezpieczne umieszczenie wielu litrów trunku. Najmniejsze balony i damy do wina zmieszczą około 3 litry Toich wyrobów alkoholowych, a największe ponad 60 litrów! Wachlarz rozmiarów pozwala wybrać dokładnie taki balon na wino, jakiego potrzebujesz, z jednoczesnym zachowaniem najwyższej jakości.

Balon / dymion na wino

W naszej ofercie znajdziesz balony winiarskie i dymiona dostosowane do każdych potrzeb. Znajdziesz u nas modele o różnorakim litrażu – od mniejszych 3 litrowych, po nawet 34 litrowe! Dzięki temu każdy znajdzie coś idealnego dla siebie! Możesz również wybrac balony winiarskie i damy w różnym kolorze, czy kształcie. Dzięki temu, dopasujesz je dokładnie do swoich potrzeb i upodobań.

Balony winiarskie – wybierz spośród dziesiątek możliwości!

Balony winiarskie jakie znajdziesz w naszej ofercie, wykonane są zawsze z grubego, mocnego szkła sodowego, w celu uodpornienia na pęknięcia, czy przypadkowe uszkodzenia. W naszej ofercie każdy znajdzie balony winiarskie dla siebie! Dzięki temu sam możesz zdecydować nie tylko o litrażu, ale też o kolorystyce, designie i ewentualnych dodatkach, jak np. balony winiarskie z koszem, z szerokim otworem, czy cały zestaw z róznymi dodatkami! Każdy dymion na wino z naszej oferty odpowiedni ejst do kontaktu z żywnością i napojami alkoholowymi.

Balony winiarskie – bezpieczna i ekspresowa wysyłka!

Nie musisz martwić się o dostawę i bezpieczeństwo Twojej przesyłki! Niezależnie, czy są to balony winiarskie, czy inne szkło, nasze paczki zawsze zabezpieczamy z zachowaniem najwyższej staranności, aby dotarły do Ciebie bez najmniejszych uszkodzeń!