Bimberek logo

Zawieszki na butelki

Zawieszki na butelki


Zawieszki na butelki, to coraz bardziej popularne ozdoby, umieszczane na butelkach alkoholu. Szczególnie popularne na stołach weselnych, gdzie umieszczane są na butelkach wódki weselnej jako ozdoba i pamiątka dla gości. Jednak to tylko jedno z zastosowań tych fantazyjnych zawieszek. W naszym sklepie, oferujemy wiele różnych rodzajów zawieszek wykonanych z drewna. Znajdziesz tu między innymi zawieszki na wódkę weselną, na domowe nalewki, ale również na soki, czy te, zupełnie uniwersalne.

Zawieszki na alkohol weselny

Drewniane zawieszki są coraz częściej wybierane przez pary młode. Stanowią wyjątkową ozdobę butelek z alkoholem, są idealnym dodatkiem do prezentu w ramach podziękowania dla gości czy rodziców. Drewniane zawieszki na alkohol weselny doskonale dopasowują się do każdego motywu przewodniego i stylu wystroju sali, doskonale dopełniając charakter wesela. Idealne do każdego stylu – od nowoczesnego, po boho, czy rustykalny. Doskonale ozdobią butelki z weselną wódką, winem, bimbrem, nalewką, sokiem, czy nawet wodą mineralną.

Zawieszki na alkohol – nie tylko na weselach

W naszym sklepie, znajdziesz wiele rodzajów zawieszek na butelki. Nie tylko te ślubne. Znajdziesz tu wiele uniwersalnych zawieszek, które doskonale sprawdzą się na domowe wina, nalewki, bimber, whisky, likiery czy nawet soki. Zawieszki z powodzeniem zastąpią tradycyjne etykiety i dadzą możliwość wielokrotnego wykorzystania. Doskonale sprawdzą się jako ozdoba wyrobów w domowym barku, lub jako dodatek do z pozoru banalnego prezentu dla bliskich, jakim jest butelka alkoholu.

Drewniane zawieszki na soki i nalewki owocowe

Znajdziesz tu również zawieszki doskonałe do zawieszenia na domowych sokach i owocowych nalewkach. Zawieszki idealnie oznaczą i wyróżnią Twoje owocowe wyroby. Dostępne są zarówno uniwersalne wzory, jak i te na sok domowy, czy domową nalewkę. Znajdziesz również wyjątkowe zawieszki w kształcie konkretnych owoców, których nie znajdziesz nigdzie indziej! Tworzysz domową cytrynówkę? Wybierz zawieszkę w kształcie cytrynki. Tworzysz sok malinowy? Zawieszka w kształcie malinki będzie doskonałym wyborem!

Zawieszki stanowią elegancki i gustowny dodatek i dekorację każdej butelki. Potrafią nadać każdej butelce wyjątkowego charakteru. Zawieszki wykonane z drewnianej sklejki o grubości 3mm gwarantują najwyższą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu z powodzeniem mogą być wykorzystywane wielokrotnie w przeciwieństwie do tradycyjnych etykiet, czy zawieszek papierowych.

W naszym sklepie, znajdziesz duży wybór drewnianych zawieszek na butelki. Dzięki temu każdy znajdzie coś idealnego dla siebie i swojego stylu!

 

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Podaj swój adres e-mail poniżej, żeby być na bieżąco.