Zakrętki do butelek

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

ZAKRĘTKI DO BUTELEK


Zakrętki do butelek to sposób na prawidłowo uszczelnienie i przechowywanie alkoholu. Wytworzony alkohol jak wino czy nalewki nie może być skutecznie i bezpiecznie przechowywany, jeżeli butelka w której się znajduje nie będzie szczelnie zabezpieczona przy pomocy dobrze dobranej zakrętki.

Aluminiowe zakrętki produkujemy sami. Dzięki temu mamy pewność co do najwyższej jakości każdego użytego materiału i przykładamy dużą wagę na każdym etapie produkcji. Dlatego też możemy zaoferować najwyższej jakości produkt jakim są aluminiowe zakrętki.

Metalowe zakrętki do szklanych butelek dostępne w naszym sklepie, powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów i na podstawie naszego długoletniego doświadczenia w branży. Jesteśmy zarówno producentem, jak i dystrybutorem zakrętek do butelek. Dzięki temu, mamy całkowitą pewność najwyższej jakości każdej sztuki. Znajdziesz u nas zakrętki pasujące do większości dostępnych na rynku butelek, w jednym z kilku dostępnych kolorów.

Oferujemy zakrętki o wymiarach:

  • 28x18mm
  • 30x44mm
  • 18x12mm
  • 31,5x44mm
  • 28x38mm
  • 30x60mm

Dodatkowo aby zabezpieczyć swoje wyroby, zalecamy użycie zaciskarki do zakrętek.

Korek gumowy do dymionów

Oprócz zakrętek do butelek, w naszym sklepie oferujemy również korki gumowe do dymionów, (korki do balonów) które mogą okazać się niezbędne w procesie produkcji domowego alkoholu. Wśród naszej oferty, znaleźć można również plastikowe zakrętki do damy, kapsle do wina, wieczka do słoików i wiele, wiele innych!