Bimberek logo

Zakrętki do butelek

ZAKRĘTKI DO BUTELEK SZKLANYCH


Zakrętki do butelek to sposób na prawidłowo uszczelnienie i przechowywanie zarówno domowego alkoholu, soków, jak i innych przetworów. Wytworzone soki, czy alkohol, nie może być skutecznie i bezpiecznie przechowywany, jeżeli butelka w której się znajduje nie będzie szczelnie zabezpieczona przy pomocy dobrze dobranej zakrętki do butelek.

Producent zakrętek do butelek – Bimberek.pl

Szukasz producenta zakrętek do butelek? Aluminiowe zakrętki do butelek produkujemy sami. Dzięki temu mamy pewność co do najwyższej jakości każdego użytego materiału i przykładamy dużą wagę na każdym, nawet najmniejszym etapie produkcji. Dlatego też możemy zaoferować najwyższej jakości produkt jakim są aluminiowe zakrętki do butelek prosto od producenta.

Metalowe zakrętki do szklanych butelek dostępne w naszym sklepie, powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów i w oparciu o nasze długoletnie doświadczenie w branży. Jesteśmy zarówno producentem, jak i dystrybutorem zakrętek do butelek. Dzięki temu, mamy całkowitą pewność najwyższej jakości każdej sztuki. Znajdziesz u nas zakrętki pasujące do większości dostępnych na rynku butelek, w jednym z kilku dostępnych kolorów. W dodatku obok najwyższej jakości, jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze hurtowe ceny zakrętek do butelek.

Oferujemy zakrętki o wymiarach:

  • 28 x 18mm
  • 30 x 44mm
  • 18 x 12mm
  • 31,5 x 24mm
  • 31,5 x 44mm
  • 28 x 38mm
  • 30 x 60mm

Każdy z rozmiarów zakrętki do butelki znajdziesz również w kilku wersjach kolorystycznych. Dzięki temu dopasujesz nie tylko ich rozmiar, ale i kolor w zależności  od potrzeb i upodobań. Przy wyborze odpowiedniej zakrętki warto wziąć pod uwagę nie tylko marametry techniczne jak rozmiar i typ szyjki, długość zakrętki, ale również najnowsze trendy kolorystyki i wzornictwa.

Dodatkowo aby zabezpieczyć swoje wyroby, zalecamy użycie zaciskarki do zakrętek której użycie dodatkowo zabezpieczy zawartość. Użycie zaciskarki nie jest skomplikowane. Wystarczy nałożyć ją na zakręconą zakrętkę, zacisnąć i obrócić.

Pomożemy Ci dobrać rozmiar zakrętki!

Chcesz dokupić aluminiowe zakrętki do butelek które już masz? Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Prześlij zdjęcie i podstawowe informacje o posiadanej butelce, a spróbujemy pomóc Ci dobrać do niej odpowiednie zakrętki. Natomiast kupując szklane butelki w naszym skepie, zawsze podana jest informacja o kompatybilności zakrętek.

Jeżeli chcesz zamówić zakrętki w ilościach hurtowych, również zapraszamy do kontaktu a chętnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Korki do dymionów, zakrętki do dam i inne zakrętki

Oprócz zakrętek do butelek, w naszym sklepie oferujemy również korki gumowe do dymionów, (korki do balonów) które mogą okazać się niezbędne w procesie produkcji domowego alkoholu. Wśród naszej oferty, znaleźć można również plastikowe zakrętki do damy, kapsle do wina, wieczka do słoików i wiele, wiele innych!

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Podaj swój adres e-mail poniżej, żeby być na bieżąco.