Bimberek logo

Przetwórstwo

  PRZETWÓRSTWO


  Przetwórstwo – wg słownika, jest to przerabianie na dużą skalę surowców, zwłaszcza płodów rolnych, na gotowe produkty. Domowe przetwory w polskich domach królują od lat. Zaobserwować można nawet z biegiem lat coraz większe zainteresowanie domowymi pzretworami. Dzieje się tak między innymi, ze względu na to, że wzrasta świadomość konsumentów dotycząca żywności i zdrowego odżywiania. Coraz częściej zdajemy sobie sprawę, że to właśnie domowe metody konserwowania żywności, zagwarantują nam nie tylko wyjątkowy smak ale też pewność co do składu naszej żywności. Przetwarzać możemy prawie wszystko. Od owoców, warzyw, po roślinność, a nawet liście. Ogranicza nas tak naprawdę niewiele.

   

  Przetwórstwo – wszystko w jednym miejscu!

  W naszym sklepie, znajdziesz wszystko, co może okazać się pomocne w procesie przetwórstwa. Począwszy od podstawowych i niezbędnych produktów, jak słoiki i zakrętki do słoików, poprzez akcesoria do przetwórstwa wspomagające prace, jak lejki, czy termometry,  skończywszy na elementach ozdobnych, takich jak np. etykiety na szkło.

  Dzięki temu, wszystkie niezbędne produkty i akcesoria do przetwórstwa znajdziesz w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu – www.bimberek.pl!

   

   

  Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Podaj swój adres e-mail poniżej, żeby być na bieżąco.